Перейти до вмісту

Акція на захист ФГ «Самара» від рейдерського захоплення

Всеукраїнський Конгрес Фермерів закликає своїх учасників і просто небайдужих громадян підтримати акцію протесту через рейдерське захоплення фермерського господарства «Самара».

Акція відбудеться 30 березня, 11-00 у м. Новомосковськ, Дніпропетровська обл. Будівля райдержадміністрації (вул.. Шевченка 7). Координація за номером +380734446575 і також у соцмережах ВКФ та Івана Слободяника.

Фермерське господарство «Самара» – одне з перших незалежної України, а його засновник – Михайло Саєнко започаткував український фермерський рух. Зараз це господарство банально рейдернули місцеві чиновники за класичною схемою махінацій з правом постійного користування.


Як зазначив Анатолій Гайворонський, заступник голови Конгресу Фермерів:


«В Новомосковському районі Дніпропетровщини відбулося рейдерське захоплення фермерського господарства «Самара», організоване чиновниками Новомосковської райдержадміністрації разом з головою Вільненської сільської ради».


На, жаль від цього не застрахований жоден фермер в Україні, але мета Конгресу – підтримка фермерів, наголошує голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів Іван Слободяник:


«Ми маємо підтримати наших Дніпропетровських побратимів, бо кожен може опинитись в такій ситуації. Наша задача – сформувати таку команду по всій країні, щоб у випадку скрути чи рейдерського захоплення чи іншої несправедливості, ми могли б допомогти один одному не тільки словом, а й ділом».

Про свою готовність підтримати акцію протесту на захист ФГ «Самара» вже заявили фермери Полтавської області:

«Коли в одного фермера біда, всі інші мають об’єднуватись, щоб підтримати і допомогти. Тому фермери Полтавщини підтримують колег з Дніпроптровської області. Ми обов’язково будемо на цій акції. Прошу всіх фермерів України приєднатись, адже біда може трапитись у кожного, тому ми маємо бути як одне ціле»,- повідомив Григорій Шамрицький, координатор Конгресу фермерів Полтавщини.