Перейти до вмісту

АНОНС: Фінансові та інші ресурси для підтримки малого агробізнесу та сільського розвитку

Запрошуємо вас взяти у часть у навчально-інформаційному заході«Фінансові та інші ресурси для підтримки малого агробізнесу та сільського розвитку».

Даний захід проводиться в рамках  серії навчальних та інформаційних заходів з питань аграрного та сільського розвитку, які організовано проектом ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA) у співпраці з іншими проектами та програмами міжнародної технічної допомоги та за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України. 

Захід сфокусується на  огляді окремих фінансових та інших ресурсів, які можуть бути використані для підтримки малого агробізнесу та сільського розвитку в Україні. Учасники заходу зможуть ознайомитися з різними джерелами фінансування, такими як гранти, кредити, пільгові програми та інші інструменти, які можуть допомогти підприємцям здійснювати нові інвестиції, розширювати бізнес та підвищувати ефективність виробництва.

Передбачено  зосередитися на питаннях, які стосуються правильного планування фінансових ресурсів та їх ефективного використання в контексті підтримки малого агробізнесу та сільського розвитку в Україні. Учасники отримають інформацію щодо джерел фінансування та способів їх використання для досягнення максимального ефекту, а також щодо взаємодії з Державним Аграрним Реєстром.

Таким чином, тематика заходу присвячена механізмам підтримки у сільському господарстві: гранти, кредити, матеріально-технічні ресурси, та ознайомленню із планами щодо бюджетних програм в рамках підтримки сталого розвитку  агарного сектора України  в умовах воєнного стану.

Мета заходу полягає в тому, щоб дати учасникам огляд окремих фінансових інструментів та інших форм підтримки, які доступні для агровиробників в Україні. Учасники матимуть можливість дізнатися про гранти, кредити та плани щодо бюджетних програм, які можна використовувати для розвитку сільського господарства та підтримки сталого розвитку аграрного сектора в Україні. Захід може також допомогти учасникам зрозуміти, як правильно оформляти заявки на фінансування та як ефективно використовувати виділені ресурси для досягнення максимального ефекту.

Організатор: Проект Європейського Союзу «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні (IPRSA) у співпраці з іншими проектами та програмами міжнародної технічної допомоги та за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Учасники:  виробники сільськогосподарської продукції різних організаційно-правових форм з усіх регіонів України, представники органів виконавчої влади всіх рівнів, представники органів місцевого самоврядування/представники територіальних громад, представники галузевих та професійних організацій, сільськогосподарські дорадчі служби, сільськогосподарські дорадники та  інші зацікавлені особи.

Мова: українська

Формат: Онлайн-платформа ZOOM

Коли: 4 травня  2023 року

Час: 10.00-13.00

Реєстрація на захід триватиме до 14-00, 03.05.2023 р. 

Посилання на форму реєстрації:  https://forms.gle/hsnrhNMJph4MnNYn8