Перейти до вмісту

Без корупції і посередників: ДІАМ роз’яснює, як подати документи в ДІЇ

Державна інспекція архітектури та містобудування просить не вірити представникам певних «фірм» та «бекофісів», які за гроші обіцяють вирішити питання з оформленням і подачею дозвільних документів. Ці люди – шахраї і про них слід повідомити в правоохоронні органи.

ДІАМ не працює з бекофісами, ні з ким не домовляється, а документи потрібно подавати в ДІЇ. Як це зробити правильно і просто, є відповідні іструкції на youtube-каналі «Електронна Система ЄДЕССБ» .

Крім того, відповіді на будь-які питання з приводу документів і будівництва можна знайти в телеграм-каналі для підтримки замовників цих послуг: https://t.me/cust_edessb

Як створити акт готовності об’єкта до експлуатації – уся інформація у цьому відео:

ЄДЕСCБ – загальнонаціональна інформаційна система для впорядкування процесів будівництва в Україні і через максимальну публічність інформації зробити його прозорим та вільним від корупції. ЄДЕСБ має реалізувати весь життєвий цикл будівництва об’єкту починаючи з отримання містобудівних умов та обмежень, закінчуючи його введенням в експлуатацію.

ДІАМ — принципово виступає проти будь-яких корупційних схем при будівництві. Принципи Інспекції це: цифровізація, децентралізація та відповідальність.