Перейти до вмісту

Досвід розвитку села: ВКФ бере участь у 5 сесії Європейського сільського парламенту

Синергію успішного села і агробізнесу обговорюють на 5-тій сесії Європейського сільського парламенту у польському місті Кельце. У засіданні бере участь делегація Всеукраїнського конгресу фермерів. 

Засідання європейського сільського парламенту — дуже важливий захід для розвитку сільських територій, — наголосив голова ВКФ Іван Слободяник. 

«Завдяки обміну досвідом у підходах та стратегіях розвитку сільських територій ми бачимо кращі практики і можемо напрацьовувати свої.  Це особливо важливо в контексті того, що має пройти Україна на шляху кандидата на членство в Європейському Союзі. Адже в ЄС агро-  і сільський розвиток є невідʼємними складовими одного процесу спільної аграрної політики». 

Під час сесії заплановані дискусії щодо майбутнього сільських територій в Європі, навчальні візити до успішних сільських практик різного спрямування, обмін досвідом реалізованих проектів: від місцевих продуктів до енергетики. 

Українська делегація вже відчула істотну підримку від Європейських колег. Усі делегати З’їзду Сільського Європейського Парламенту стоячи підтримали українців у виконанні легендарної “Червоної калини”. Це треба бачити та слухати!