Перейти до вмісту

Експорт агропродукції в ЄС може бути продовжений на кілька років: Корнієнко на п’ятому Агрополітичному форумі 

Україна веде діалог з ЄС для продовження пільгового режиму експорту для української агропродукції ще на кілька років. Про це повідомив Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко.  

Про це йшлося на п’ятому Агрополітичноу форумі «Агросектор 2022-2023: Стратегія виживання», організованому Всеукраїнською асоціацією громад, Всеукраїнським Конгресом Фермерів за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО в рамках проекту «Згуртовані громади».

За словами парламентаря українська влада веде активні переговори із Євргосоюзом, щоб поглибити євроінтеграцію та посилити співпрацю.

«Працюємо також над тим, аби наша інтеграція до ЄС поглиблювалася. Працюємо над тим, аби на кілька років подовжили нам митні пільги, щоб експортувати агропродукцію в ЄС», – заявив Олександр Корнієнко. 

Корнієнко наголосив – агросектор сильно страждає від війни.

«Існує 10-30% втрат, десятки мільярдів збитків, проблема замінованих земель. Була проблема з експортом, але зараз ситуація покращилась. Ці та інші проблеми ми розуміємо і вирішуємо», – перерахував він перелік основних для АПК проблем.

Повний запис агрополітичного форуму «Агросектор 2022-2023: Стратегія виживання» доступний за посиланням:https://youtu.be/vaEgHj-dHDA