Перейти до вмісту

Малі фермери Полтавщини долучаються до ВКФ

Фермери сіл Ісківці та Сенча з Полтавщини приєднуються до Всеукраїнського Конгресу Фермерів, як до обʼєднання, яке відстоюватиме їх інтереси на всіх рівнях: від локального до загальнодержавного. Про це повідомив координатор ВКФ в Полтавській області Григорій Шамрицький за підсумками зустрічі з агровиробниками Сенчанської громади. 

«Фермери приєднуються до Конгресу фермерів Полтавщини. Вони бачать у цьому спільну мету: купувати дешевше, відстоюватис свою позицію на всіх рівнях, домогатись більших програм підтримки малого фермера, зокрема кредитування. Адже малий фермер, який має 20, 30 чи 100 га не може утримувати бухгалтера, юриста і землевпорядника, щоб розбиратись з законодавством і нормативними документами», — наголосив Шамрицький. 

А саме Всеукраїнський Конгрес Фермерів не лише у Києві, а на місцях допомагає малим агровиробникам оформити документи на отримання  державної підтримки,  розблокувати податкові накладні, правильно оформленні ліцензії на зберігання пального.

Рада Конгресу фермерів Полтавщини, а саме: Григорій Шамрицький, Олександр Руденко, Олександр Петренко та Оксана Костюк провели  зустрічі з фермерами Сенчанської громади 13 і 14 січня 2022 року.