Перейти до вмісту

Меценат Говард Баффет зустрівся з представниками  Всеукраїнського конгресу фермерів

Говард Баффет зібрав десятки аграріїв, серед яких і представники Всеукраїнського конгресу фермерів,  на зустріч у найпопулярнішому, у часи війни, хабі України  – станції метро “Хрещатик”. 

Фермер, фінансист та філантроп Говард Баффет з українськими аграріями обговорили продовольчу безпеку світу, вклад в неї України та перемоги на аграрному фронті. За словами Баффета він здивований, що в сучасному світі одна країна може просто вдертися до іншої країни і ООН на це дивиться і нічого не робить. Крім того меценат зазначив, що захоплений винахідливістю українців та наголосив що не бачив такої сильної країни світу, щоб так давала відсіч і не здавалась. 

Позиція Говарда Баффета незмінна – підтримати аграріїв, щоб вони могли виготовляти агропродукцію та годувати нею як українців, так і сотні мільйонів людей на планеті.

«Я бачив фото та відео, як росіяни і взагалі ця війна впливають на самі угіддя. Через заміновані поля фермери не можуть збирати врожай безпечно і нормально. Коли росія намагається вдарити по світу, обмежуючи харчові ресурси, це злочин проти всього світу», – підкреслив Говард Баффет. Він також додав, що його фундація продовжує працювати над багатьма проектами, яка будуть втілюватися в Україні. 

Захід відбувся за сприяння Офісу Президента України

Завдяки Говарду Баффету стала можливою реалізація проекту «Жнива Перемоги», і десятки комбайнів на усій території України безоплатно збирають врожай, допомагаючи нашим фермерам.

Говард Баффет — філантроп і борець з голодом у світі, син бізнесмена Воррена Баффета.