Перейти до вмісту

Михайло Травецький – новий учасник ВКФ і консультант з тваринництва

Всеукраїнський Конгрес Фермерів вітає нового учасника – експерта з тваринництва і просто фермера Михайла Травецького. Окрім свого фермерського господарства, де він розводить корів Джерсейської породи, Михайло навчає та консультує інших. Його компанія «Проект Травецького» – одна з кращих в Україні у консалтингу молочного і м’ясного тваринництва. Вже має у доробку  низку освітніх проектів для фермерів, студентів, спеціалістів і просто охочих займатись розведенням тварин.

Сам Михайло наголошує: «Моя мета – максимально відродити українське тваринництво і своїм прикладом дати поштовх для ефективного розвитку галузі. В мене є це бажання, я готовий вести за собою однодумців».

Травецький не просто долучається до спільноти ВКФ, а й надаватиме учасникам Конгресу профільні консультації.

«Українське тваринництво – спеціалізована галузь, але тут є свої експерти. Один з кращих в Україні – Михайло Травецький. Тому радо вітаю Михайла у лавах Всеукраїнського Конгресу Фермерів і переконаний, що інші учасники отримають нові знання в галузі від провідних фахівців», – говорить голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів Іван Слободяник.

Всеукраїнський Конгрес Фермерів об‘єднує українських фермерів для відстоювання їхніх позицій та підвищення їх прибутковості. ВКФ запрошує долучатись нових учасників.