Перейти до вмісту

На вимогу Конгресу Фермерів на підтримку фермерів виділять 100 млн грн

За зверненням Всеукраїнського Конгресу Фермерів до Мінагрополітики буде збільшено фінансування Українського державного фонду підтримки фермерських господарств до 100 млн. грн. на 2022 рік. Про це повідомив Тарас Висоцький, Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України під час робочої поїздки на Одещину.

100 млн. грн. – це вже запланована сума, проте зараз тривають перемовини, щоб збільшити суму   до 500 млн. грн. До того ж передбачається  збільшення терміну кредитування малих фермерів до 10 років“,- наголосив Тарас Висоцький.

Тобто малі і середні агровиробники матимуть інструмент для купівлі земельних ділянок у межах ринку землі.

Нагадаємо, Укрдержфонд є державною бюджетною установою, яка виконує функції з реалізації державної політики щодо підтримки становлення і розвитку фермерських господарств.

Кредити надаються на конкурсних засадах на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. грн, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років для виробництва, переробки і збуту власно виробленої продукції на здійснення виробничої діяльності.