Перейти до вмісту

Озвучено головні вимоги аграріїв щодо квотування імпорту міндобрив в Україні

грарії України вийшли на мітинг проти монополізація ринку міндобрив. Стало відомо, головні вимоги аграріїв щодо квотування імпорту міндобрив в Україні.

«Ми обуренні рішенням Мінекономрозвитку щодо квотування імпортних міндобрив, тому що ці угоди призведуть до монополії ринку добрив. В цих обставинах це означатиме підвищення цін на добрива для аграріїв. В тому році ми мали курсові різниці, обвал цін на кукурудзу, а цьому році ми маємо посуху, тому це просто обкрадання фермера», – коментує голова об`єднання Агро-Продовольчої Ради та Всеукраїнського Конгресу Фермерів Іван Слободяник.

Чому аграрії зібралися біля Кабінету Міністрів України, що вимагають?

Чому аграрії зібралися біля Кабінету Міністрів України, що вимагають⁉️«Ми обуренні рішенням Мінекономрозвитку щодо квотування імпортних міндобрив, тому що ці угоди призведуть до монополії ринку добрив. В даних обставинах це означатиме підвищення цін на добрива для аграріїв. В тому році ми мали курсові різниці, обвал цін на кукурудзу, а цьому році ми маємо посуху, тому це просто обкрадання фермера», – голова об`єднання Агро-Продовольча Рада/Agro-Food Council та Всеукраїнський Конгрес Фермерів Ivan SlobodianykВін додав, що це стосується не тільки аграріїв, а це стосується кожного громадянина. Оскільки це призведе до: здорожчення цін на кінцеву продукцію, колапсу багатьох фермерських господарств, відповідно це втрата робочих місць, це втрата надходжень до бюджету.

Geplaatst door Agro News op Donderdag 28 mei 2020

Він додав, що це стосується не тільки аграріїв, а це стосується кожного громадянина. Оскільки це призведе до: здорожчення цін на кінцеву продукцію, колапсу багатьох фермерських господарств, відповідно це втрата робочих місць, це втрата надходжень до бюджету.