Перейти до вмісту

Озвучено, коли буде прийняте рішення Міжвідомчої комісії щодо квотування міндобрив

17 червня на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, було повідомлено, що рішення Міжвідомчої комісії щодо добрив буде прийняте 22 червня.

“В нас є дві можливості. Номінальна і політична. Запровадити обмежувальні заходи, тому що це нам дозволяє міжнародне право. Далі на основі цих номінальних висновків ми маємо знайти рішення яке є в інтересах економіки. Ця дискусія досить бурхливо триває три роки”, – наголосив Тарас Качка, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Нагадаємо, провідні аграрні об’єднання звернулися до Президента з проханням допомогти у вирішенні ситуації, яка склалась на ринку добрив через ініціативи монопольних структур щодо квотування імпорту добрив та посприяти в прийнятті Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі рішення, що відповідатиме національним інтересам України, а не інтересам олігархічної монополії. 

Аграрії України зацікавлені в достроковому і прогнозованому партнерстві із вітчизняними виробниками добрив та переконані, що шлях до розквіту вітчизняного виробництва полягає не в обмежені конкуренції, а в підвищенні ефективності їх роботи та демонополізації галузі.