Перейти до вмісту

Податкова призупиняє перевірки зберігання пального для потреб фермерів

ДПСУ тимчасово призупинені фактичні перевірки щодо зберігання пального. Про це повідомили на сайті відомства за підсумками зустрічі Голови ДПС Олексія Любченко з головою Всеукраїнського конгресу фермерів Іваном Слободяником.

Прес-служба податкової зазначає:


«Проаналізувавши звернення Всеукраїнського конгресу фермерів з питань проведення перевірок щодо зберігання пального для власних потреб, а також дебати на засіданні міжвідомчої групи та комітетських слуханнях з питань ліцензування пального для власних потреб фермерів, ДПС з розумінням поставилась щодо подальших перевірок ліцензіатів. Враховуючи це, Державною податковою службою тимчасово призупинені фактичні перевірки до законодавчого вирішення цього питання. Податківці готові долучатись до розробки  пропозицій з перегляду санкцій щодо порушень».

Представники податкової також наголосили на законодавчому виегулюванні проблеми з ліцензуванням пального для вланих потреб фермерів.

Нагадаємо, триває робота над законопроектом Всеукраїнського Конгресу Фермерів, який врегулює проблему з ліцензуванням пального для власних потреб фермерів. Суть документу – замінити ліцензування зберігання пального простим декларуванням та зменшити вдесятеро штраф за відсутність такого декларування.