Податкова призупиняє перевірки зберігання пального для потреб фермерів

ДПСУ тимчасово призупинені фактичні перевірки щодо зберігання пального. Про це повідомили на сайті відомства за підсумками зустрічі Голови ДПС Олексія Любченко з головою Всеукраїнського конгресу фермерів Іваном Слободяником.

Прес-служба податкової зазначає:


«Проаналізувавши звернення Всеукраїнського конгресу фермерів з питань проведення перевірок щодо зберігання пального для власних потреб, а також дебати на засіданні міжвідомчої групи та комітетських слуханнях з питань ліцензування пального для власних потреб фермерів, ДПС з розумінням поставилась щодо подальших перевірок ліцензіатів. Враховуючи це, Державною податковою службою тимчасово призупинені фактичні перевірки до законодавчого вирішення цього питання. Податківці готові долучатись до розробки  пропозицій з перегляду санкцій щодо порушень».

Представники податкової також наголосили на законодавчому виегулюванні проблеми з ліцензуванням пального для вланих потреб фермерів.

Нагадаємо, триває робота над законопроектом Всеукраїнського Конгресу Фермерів, який врегулює проблему з ліцензуванням пального для власних потреб фермерів. Суть документу – замінити ліцензування зберігання пального простим декларуванням та зменшити вдесятеро штраф за відсутність такого декларування.