Перейти до вмісту

“Прихисток”: навчання користувачів використанню інформаційно-аналітичної системи

З метою цифровізації положень порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб у період воєнного стану – Мінрегіоном розроблено інформаційно-аналітичну систему обліку даних, пов’язаних з компенсацією за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб. А також проєкт положення про таку систему, який на сьогодні відповідно до вимог Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою уряду  від 18 липня 2007 р. No 950 (зі змінами) направлено на проведення правової експертизи.

Доступ до інформаційно-аналітичної системи буде надано відповідальним особам обласної/міської військової адміністрації та територіальних громад. Дані про яких попередньо надані у відповідь на лист Мінрегіону від 19.07.2022 No 7/9.1/6890-22.

Для підготовки користувачів інформаційно-аналітичної системи до її використання 28.07.2022 о 14:00 заплановано проведення навчання, яке буде транслюватися на платформі «YouTube» в режимі онлайн, за посиланням : https://bit.ly/prykhystok2022