Перейти до вмісту

USAID виділяє 300 млн гривень на 15 грантів для аграріїв: встигніть подати заявку!


Конкурс субгрантів для підтримки агровиробників  до послуг зі зберігання та сушки зерна.
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) запрошує бізнес-об’єднання, сільськогосподарські кооперативи та інші суб’єкти господарювання подавати заявки на одержання субгрантів для реалізації програми «Підтримки мікро-, малих і середніх підприємств зернового напрямку в доступі до послуг зі зберігання та сушки зерна». Нададуть 15 субгрантів на забезпечення  ресурсної, технічної та експертної підтримки підприємств, щоб допомогти їм зберегти зерно зміцнити бізнес в умовах війни. Бюджет грантів – до 300 000 000 грн. Остаточна сума кожного – буде залежати від діяльності та результатів переговорів.

Передбачається що кошти субгрантів будуть спрямовані на:

• Закупівлю засобів виробництва, в т.ч. сільськогосподарського обладнання для доробки, сушіння та зберігання зерна;

• Закупівлю витратних матеріалів для забезпечення зберігання зерна;

• Закупівлю матеріалів для будівництва тимчасових зерносховищ, в тому числі модульного типу;

• Компенсацію вартості експертної, лабораторної та навчально-інформаційної підтримки;

• Компенсацію організаційних та адміністративних витрат субреципієнтів на здійснення діяльності з виконання цього проекту.

Метою програми є підтримка стратегічних напрямків аграрного виробництва зернових та технічних культур  через забезпечення підприємств додатковими потужностями,  тим самим забезпечуючи національну продовольчу безпеку в умовах війни.

Очікується, що термін дії субгрантів не перевищуватиме одного року. Приблизна дата початку діяльності за результатами конкурсу: 30 вересня 2022 року.

Більше деталей і форми заявки за посиланням:

https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-na-oderzhannya-subhrantu-dlya-realizatsiji-pidtrymky-mmsp-zernovoho-napryamku-v-dostupi-do-posluh-zi-zberihannya-ta-sushky-zerna

Заявники зможуть також поставити свої запитання стосовно участі в конкурсі та отримати вказівки щодо порядку заповнення аплікаційної форми під час передзаявочного семінару, який Програма USAID АГРО проведе онлайн 12 серпня з 10:00 до 12:00

Щоб взяти участь у семінарі, потрібно надіслати ім’я учасника\ці, назву організації, електронну адресу учасника\ці та його/її номер телефону до 10 серпня 2022 р. на адресу [email protected] з посиланням на ЗПЗ № 43 (код субгрантової програми).  

Заявки слід подавати не пізніше 18:00 05 вересня, в електронному форматі на адресу електронної пошти [email protected] з посиланням на ЗПЗ № 43. Заявки розглядатимуться в порядку їх надходження, тож заявникам наполегливо пропонується подавати свої заявки якомога раніше.

***

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це п’ятирічна Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл. Мета програми: прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП). Цілі Програми USAID AГРО: покращення продуктивності та доступу до ринків у цільових ланцюгах доданої вартості, удосконалення функцій підтримки та нормативно-правової бази у аграрному секторі. Програма USAID АГРО допоможе збільшити доходи с\г ММСП і їхній доступ до фінансування та створити в Україні справедливий і прозорий ринок с\г земель, що зменшить корупцію в аграрному секторі.

***