Перейти до вмісту

В Україні фермери об’єднуються для запобігання рейдерству

Українські фермери створюють збройні загони самооборони від рейдерства. Фермерська самооборона є громадською контролюючою силою від рейдерських захоплень, неправочинних дій та для самозахисту аграріїв. Про це в своїй Facebook сторінці повідомив голова об`єднання Агро-Продовольчої Ради та Всеукраїнського конгресу фермерів Іван Слободяник.

«Фермери будуть захищатись!!! Ситуація буде легшою там, де є такі лідери і справжні господарі, як мій друг Анатолій Гайворонський, у якого сьогодні день народження!!! Приєднуйтесь до Всеукраїнський Конгрес Фермерів. Разом зможемо більше!!!», – написав він.

Фермерська самооборона є добровільним формуванням, що діє на основі самоорганізації, громадянської та фермерської солідарності. Метою якої є захист законних прав фермерів, членів особистих селянських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, селян.

Фермери будуть захищатись!!! Ситуація буде легшою там, де є такі лідери і справжні господарі, як мій друг Анатолий Гайворонский, у якого сьогодні день народження!!! Приєднуйтесь до Всеукраїнський Конгрес Фермерів Разом зможемо більше!!!

Geplaatst door Ivan Slobodianyk op Maandag 1 juni 2020

Фермерська самооборона  може здійснювати  навчання  та  практичні  заняття  своїх членів. Члени  фермерської самооборони мають посвідчення  встановленого  зразка, можуть мати відзнаки та  інші  атрибути,  що  використовуються   у  визначеному порядку.

Формами діяльності фермерської самооборони є:

1) Захист громадянських прав фермерів, селян, землевласників на належні умови для ведення господарства, права на чесні вибори та мирний протест.

2) Активна протидія спробам встановити в Україні корупційну державу;

3) Протидія впливам несправедливої конкуренції щодо фермерів та землевласників

4) Боротьба з проявами корупції та свавіллям чиновників;

5) Очищення влади від кримінальних, антиселянських та антиукраїнських елементів;

6) Підтримання громадського порядку на фермерських заходах та акціях;

7) Участь у контролі за дотриманням законності щодо фермерів, землевласників;

8) Участь у просвітницьких заходах з профілактики правопорушень;

9) Сприяння органам виконавчої влади та місцевого самоврядування, правоохоронним  органам у запобіганні та припиненні правопорушень і злочинів, захисті життя та здоров’я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань.

«Загони самооборони проводять навчання в Дніпропетровській області. Але ми плануємо розширити цей досвід та допомагати іншим фермерським угрупуванням самооборони в кожній області», – прокоментував представник Всеукраїнського Конгресу фермерів та Агро-Продовольчої ради, голова Асоціації фермерів та землевласників Дніпропетровської області Анатолій Гайворонський.

Фермерська самооборона може взаємодіяти з громадськими організаціями та владними інституціями та структурами різних рівнів, що стоять на засадах національного державотворення, сприяють відродженню та розвитку Української держави та фермерського устрою, як основного напрямку розвитку аграрного сектора економіки.

Фермери розповідають, що на них вже давно відкрилося справжнє полювання. І сподіваються вони лише на власні сили.

«Ми будемо захищатися! Краще нехай не лізуть до фермерів, бо ми відсіч будемо давати всім!», – розповів голова Самооборони фермерів Дніпропетровщини  Олександр Стешенко.


Фермерське об’єднання самооборони, Агро-Продовольча Рада та Всеукраїнський Конгрес фермерів запрошує фермерів об’єднуватися для рішення спільних проблем та допомоги один одному.