Перейти до вмісту

ВКФ започатковує цикл семінарів «Ефективне фермерство»

Всеукраїнський конгрес фермерів започатковує цикл семінарів «Ефективне фермерство». Задача семінарів давати відповіді фермерам на самі гарячі актуальні питання сьогодення: податки, земля, фінанси тощо. 

«Самим масовим і гарячим як ми побачили і почули на нещодавньому Всеукраїнському фермерському форумі є проблема блокування податкових накладних. За допомоги Мар’яна Заблоцького вдалося вийти на Податкову службу і домовитись про цикл спільних семінарів щодо податкових накладних», – розповів голова ВС «Всеукраїнський конгрес фермерів» Іван Слободяник.

Запланований семінар у Дніпрі буде першим, інші області – на черзі. 

«Тому якщо хочете послухати про податкові роз’яснення чи інші питання які вас турбують в своєму регіоні – пишіть у приватні повідомлення, організуємо». – написав він.

Щодо семінару у Дніпрі: консультант Конгресу Фермерів та представник ДПС детально розкажуть про всі нюанси роботи з податковими накладними: мінімізація ризиків блокування, механізм швидкого розблокування, ризикованість платника, податкова інформація, що її зумовлює тощо.

Дата: 10.09.2020р. о 11-00 год.

Місце: Дніпро, вул. Сімферопольска, 17- а (актова зала ГУ ДПС в Дніпропетровській області).

Кількість місць обмежена, необхідна попередня реєстрація за посиланням: https://forms.gle/hnJvHFFu7jTJQGFz7 (до 18-00 09.09.2020 р.)