Перейти до вмісту

Women For The Future: як українкам знайти роботу?

Всеукраїнський конгрес фермерів долучається до  проекту Women For The Future, мета якого якого —  допомогти українкам, які втратили роботу чи дохід внаслідок війни, знайти нові можливості для працевлаштування та професійного розвитку. 

Завдяки цьому проекту жінки і дівчата  підвищать  обізнаність у питаннях працевлаштування, отримають доступ до професійного навчання та наставництва, посилять свої економічні можливості в Україні та за кордоном.

Внаслідок повномасштабної війни 39% українців стали безробітними та втратили можливість фінансово себе забезпечувати. Більшість з них — жінки, які тепер не мають ні джерел доходу, ні можливостей для професійного розвитку. І хоч через це українки залишилися без важливих точок опори та стабільності, вони готові змінюватись та працювати над вирішенням проблеми. Зокрема, 53% жінок хотіли б знайти нову роботу з повною зайнятістю, а 88,3% — готові виділяти час на додаткове навчання та/або перекваліфікацію.

Долучитись до Women For The Future можуть:

  • Українки, які мають потребу в пошуку нової роботи та посиленні їхніх економічних спроможностей у зв’язку з втратою роботи/джерел доходу через війну.
  • Компанії, які хочуть допомогти з працевлаштуванням та створювати кар’єрні можливості для жінок та дівчат.
  • Кар’єрні консультанти/ки, ментори/ки та експерти/ки за різними напрямами діяльності, які хочуть допомогти жінкам та дівчатам на шляху вибору напряму їхньої професійної реалізації та пошуку роботи. 

Більше про проєкт — за посиланням: https://women.happymonday.ua