Перейти до вмісту

Зареєстровано розроблений ВКФ законопроект про скасування ліцензування на зберігання пального для власних потреб фермерів

Зареєстровано розроблений ВКФ законопроект про скасування ліцензування на зберігання пального для власних потреб фермерів. Юридичний департамент Конгресу на чолі з заступником голови ВКФ Семеном Кривоносом розробив законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» щодо врегулювання окремих питань зберігання пального сільськогосподарськими товаровиробниками».


Ключове, що передбачає документ: заміна ліцензування зберігання пального простим декларуванням та зменшення вдесятеро штрафу за відсутність такого декларування (зараз це 500 тис. грн.).


Однак, як зазначив голова Конгресу Фермерів Іван Слободяник, шлях ухвалення буде непростим:


«Найбільший супротив чекаємо від фіскала Данила Гетьманцева, головного ідеолога запровадження податкового кошмарення фермерів перевірками і штрафами за зберігання пального. Але ми налаштовані на боротьбу. Дякую за допомогу в реєстрації законопроекту депутатам Степану Чернявському та Павлу Халімону. Також ми залучились підтримкою міністра аграрної політики і продовольства Романа Лещенка».


За підтримку документу вже підписались кількадесят народних депутатів. Але Конгрес просить своїх учасників, фермерів, які вже постраждали від перевірок податківцями зберігання пального, та взагалі всіх, хто працює на землі, звернутись до своїх мажоритарників і закликати їх підтримати законопроект.


Слід скопіювати текст і відправити будь-яким чином (смс, Фейсбук, електронним листом, зверненням) депутатові від свого округу:


«Закликаємо підтримати
«Законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» щодо врегулювання окремих питань зберігання пального сільськогосподарськими товаровиробниками».
Картка документа 407127 (реєстр. номер 62895)
В СЕДО на підписання до 28.02.21. »

Свого депутата можна знайти тут:

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site2/p_deputat_list

Нагадаємо, що через тиск податкової українські фермери оголосили попереджувальний страйк на 16 березня 2021 р. Одна з основних вимог аграріїв – скасувати ліцензування зберігання пального для власних потреб і півмільйонні штрафи за порушення вимог зберігання.