У межах ініціативи «Жнива перемоги» учасники Всеукраїнського Конгресу Фермерів отримали 10 комбайнів. Техніка вже рушила на Київщину, Дніпропетровщину, Львівщину, Полтавщину та Хмельниччину.
![](https://farmers.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/WhatsApp-Image-2022-08-09-at-21.10.06-768x1024.jpeg)
Як наголосив голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів Іван Слободяник, тепер збір врожаю буде ощадливішим і швидшим.
«Ми зможемо зекономити кошти під час збору врожаю, а отже фермери і громади отримають додаткові кошти. Неймовірно вдячні за цю ініціативу всім причетним. Сподіваємося, це перший крок, бо аграрний фронт нині так само важливий для ресурсу країни і продовольчої безпеки. Фермери так само наближають перемогу і їм потрібна підтримка. Поки не будуть остаточно розблоковані порти, слід напрацювати механізми альтернативного зберігання зерна»
Всеукраїнський Конгрес Фермерів дякує народнним депутатам Дмитру Соломчуку і Марʼяну Заблоцькому, Президенту України, Міністерству агрополітики і продовольства, Міністерству закордонних справ та благодійному фонду THE HOWARD G. BUFFETT Foudation за можливість отримати техніку.
![](https://farmers.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/WhatsApp-Image-2022-08-10-at-08.25.50-766x1024.jpeg)