Перейти до вмісту

“Згуртовані громади”: як працює релокована ферма з Донеччини

З допомогою  Всеукраїнського конгресу фермерів, Всеукраїнська асоціація громад та Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО в межах проекту «Згуртовані громади», сімейна ферма Кіріченків-Пономарьових переїхала на Полтавщину в Сергіївська об’єднана територіальна громада.

Ми вже розповідали про цю родину. Вдома на Донеччині сім’я займалася розведенням корів і виготовляли сир, сметану та іншу молочну продукцію. Тому вирішили продовжити цю справу на новому місці.


Наразі, окрім традиційної молочної продукції – мають і новий асортимент. Виготовляють тверді сири за власними рецептами, почали робити м’які види сирів з органічними наповнювачами, вершкову бринзу з зеленню та гострим перцем, солодку – з родзинками та курагою, солонувату витриману в розсолі з копченою паприкою та пряними травами, тощо – пише Аgroportal.

AgroPortal.ua

На фермі тяжко працюють усією родиною, намагаються забезпечити найвищу якість продукції. В майбутньому планують розширити господарство і створити власну сироварню. Тож побажаємо їм успіху!

Як релокувалось підприємство з Донеччини дивіться у відео: